Ohenesburgen'e gittik geçen, çok kalablıktı

| | 3 yorum
Ben üşenirim kendi blogumu baştan okumaya. Allah nazarlardan saklasın tü tü tü, kırkbinkere maşallah!

Close to the Flame

| | 0 yorum
Sevgili Balık Burçları,

Kendinizi düş kırıklığından, umutsuzluktan, stresten sakının pliğs. Kızartma, kırmızı et türü şeyleri bol tüketin, cips kolaya ayılın bayılın. Size acıbadem getirecek adamın kulu köpeği olun. Çikolata çiçekle gelecekse eğer, yıkanmayın saçınızı taramayın öyle pis pis bekleyin.Zira dönenceniz ayla çakışıp, venüsü teğet geçip rahmetli pülütoyla aşk yaşamakta. Bol bol para harcayın, rahatlarsınız. Ama ramazanda paylaşımcı olmadığınız için Allah'tan bereket beklemeyin. Bir de bu tür safsatalara inanmayın, ben hayatta fala inanmam, en önemlisi asla fal baktırmam.

Sizi seven sevgiliniz,
Başak Burçları...

I don't believe that anybody Feels the way I do about you now

| | 0 yorum
lay lay lay ... acıkıyorum çok, kılımı da kıpırdatmak istemiyorum. Obezistan'da görüşürüz, el salla!

Netherland

| | 0 yorum
Böyle bir tren ama dışı ne renk göremedim. İçi bir değişik, belediye otobüsü gibi dizilmiş koltuklar. Ama daha seyrek. Camlar oldukça pis. Almanya civarındayız ama trende herkes Türk. Tanıdığım herkes Almanya civarlarında iniyor, vagona şişko şişko hanımlar biniyorlar. Hepsi de ter kokuyolar. Kafam allak bullak, neden Hollandaya gidiyorum, anımsamıyorum bile. Hangi durakta inicem, kimi görücem, nerde kalacağım? Tek bildiğim param olduğu, akıllıca harcarsam beni rahat ettirecek kadar çok param olduğu. Ama aklımı yitirdikten sonra paranın Allah belasını versin diyorum. Veriyor, sabahın 9 unda annem terası yıkıyor, uyanıyorum. Suyumuz az diyorum! Çamaşırları sana asayım istersen diyor. (aslında demiş, ben ne dediini pek analmadım.)

İneceğim durağı biliyormuş ,sölememiş. Küselim mi ona? İnsan bir rüyamıze girer, artık en fazla ak sakallı dede olarak.

charisma is the key to opportunity

| | 0 yorum

~~~~~~~this is not for idiots~~~~~~~~

Bir çok şeyin hesabını yapıyor olabilirsiniz. Hesaplarken hatalarla boğulabilirsiniz, ama geri dönemiyorsanız, evet evet, b.ku yediniz!

+ Afiyet olsun.
-Ziyade olsun.

Beni düşünme, beni düşünme, beni bir daha asla düşünme!

| | 0 yorum
Seni tılsımlar korusun, april oneil'i ninja turtles.
Bilirim en sevdiğin cips de ruffles.
O gün bu gün derim ben hep;
Ya star bucks ya da waffles
Gaybana geceler oyyy...

Ice Ice Baby

| | 0 yorum
Dım dım dım dım dınınını dınınını..

beep beep beep be beep..

Gün doğarken açacağım gözlerimi. Tanyeli kamaştıracak, parmaklarım çapaklarıma takılacak. Yataktan usulca süzülen çıplak ayaklarım, miskin miskin terliklerimi arayacak. Üstümden attığım yorganım yerini usulca bir ürperti alacak. Banyonun yolu ezberimde, zihnim zorla, yarım kalan rüyamı tamamlayacak.

Buz gibi su kendime getirecek beni. Diş macunun acılığı genzimi yakacak. Ve bir yandan saate takılacak gözüm, saç tokalarımdan biri gelip başıma konacak. İdrakim açılınca benliğime bir panik hakim olacak. Sokaklar, taşlar ayaklarımın altından akacak.

Sonra sıcacık bir araç, hafif rahatsız bir koltukta bu vücut tekrar uyuya kalacak.

Çok sıkıldım evde oturmaktan. Çalışmak istiyorum artık. Biliyorum her gün bunlar olacak ama o işin tek zor kısmı. Bu kadarcık kusur ve kadı kızı...

Symphony of Destruction

| | 0 yorum
Hiç yaptığınız hataları kabullenmezseniz, bir gün yaptığınız büyük bir hatayı size zorla kabul ettirirler. İşte o zaman kendinize gelemezsiniz. Ama başından beri hatalarınızdan ders almayı biliyorsanız, belki o büyük hatayı hiç yapmayabilirsiniz. Ve bu büyük hatayı kabul eden değil, kabul ettiren tarafta olursunuz. İçim çok rahat. Çok şükür.

Yo, watch the way I navigate - Hahahahahhaa

| | 0 yorum
Quote'ların ustasıyız, link vermenin hastasıyız.

911

| | 10 yorum
call the police make me arrest
i am the only one who deserve respect...
Aaaahhhiyyyaaaa Ahhhayayayayay Aaaahhhiyyyaaaa Ahhhayayayayay

Eskiden okullar olmayınca ya usta kalfa ilişkisi ile meslek edinilir, ya da konu hakkında en çok kitap okuyan mesleğinin ehli bilinirmiş. Şimdi ya öyle mi her şeyin okulu, hiç olmadı sınavı, belgesi var. Beleşe iş yapmadığın sürece kimse sana sertifikayı sormadan güvenmez. Ama eğer paran ve şöhretin varsa, insanın malına ve canına kastetmeyen mesleklere sahip olabilirsin.

Bir şey yazmazsın yazarım dersin. Televizyona çıkar insanları önce kavga ettirir, ardından da sinir anında iki dedikodu doğrulattırır ben gazeteciyim dersin. Ağzım açık kaldı, yüzüm kızardı bunu görünce. Ablamın alakası yok, ki azıcık farkında sanırım, televizyoncu gazeteciyim diyor.

Bakın
arattım, sadece bir lafını bilmez arkadaştan başka hanım efendinin ismi ile "gazeteci" kelimesi yan yana geçmemiş. Hatta bir de birlikte aratalım ve sonuca bakalım.

Laf ola beri gele. Ben de prensesim. Çıkımıyor google da pek ama, sorun linux aleminde prenses var mı diye. 3-5 kişi var der herhalde :P.

Neyse magazin şeysi gibi oldu, abla sallamış onu diyecektim. Yoksa ben "A'dan Z'ye C"yi bilirim, gerisi yalan.(Kapağı değişmiş aboo..)

Nothing's like it appears

| | 2 yorum
Birbirimizle daha çok zaman geçirebilsek, birbirimize karşı daha sabırlı olabilsek keşke. Kendimize de aynı zaman ve özeni gösterebilsek, dinleyebilsek içimizden geçen sesleri. Hayatı soluk soluğa yaşayalım, her kaçanı yakalayalım derken, nelerin üstüne basıp geçiyoruz bir görebilsek.

Pişman olmaya da vakit bulamıyoruz. Mutsuz değiliz sanıyoruz bu yüzden fakat, mutlu da olamıyoruz. Uyuyup dinleniriz sanıyoruz, rüya bile göremeyecek kadar meşgul bedenimizi ve ruhumuzu yalnızca ertesi güne hazırlıyoruz.

İnsanların kıyameti için bir çok şey yazılır. Ben pek araştırmam, bilmem bu konuları. Yalnız bir arkadaşım, kıyamete yaklaştıkça günler kısalacak, 24 saat insanlara yetemez olacak demişti. Günlerin, saatlerin farklı bir hızla koşturduğu yok da, hayat sadece bana 36 saatlik günleri tanısın diyen çok.

Eskiden acılarıyla, pişmanlıklarıyla büyürmüş insanlar, şimdilerde eğlencenin peşinde yıprattığımız bedenlerimiz olgun gösteriyor, aslında hiç büyüyemeyen bizleri.

1 yaş büyüdüm diye getirmedim bunları aklıma. Zaman bu yaşıma kadar bana hep çok iyi davrandı. Elbette zaman tutarsız, yazgı değişken. Ama, insanın aklına yaşamadan gelmiyor böyle şeyler. Bazen de okumadan.

Neyse, ilişkilerimize ve kendimize zaman ayıramıyoruz, bir çok şeye vakit bulamıyoruz. Belki ilahi kıyamet böyle yaklaşacak, ama bundan önce insanlar kendi kıyametlerini yaratmadan önce en azından bazı konulara zaman tanımalılar diye düşünüyorum. Ve de bunda hiç haksız değilim.

Bir minicik kız çocuğu, bak, duruyor orada, hala

| | 14 yorum

~~~~~Today is my birthday, And I get one every year~~~~~