Start Wearing Purple

| | 15 yorum
Bi' şe'ler dört dörtlük olsun istedin mi olmaz ya, bişiler boktan gitsin istedin mi gider ama.. Ben şimdi bu durumda ne diim. Çok şükür mü?

Her geçen gün bir öncekinden daha iyi olabilir

| | 0 yorum
-Bir daha kimseye haddini aşma cesaretini vermeyecektik değil mi kızıl gezegen?

+Alçakgönüllük büyük meziyet efendim.

what the f.ck

| | 0 yorum
Şimdi durum şu;

Bi dene delükanlı var. Eyi hoş, boylum poslum meaşallah. Emme velakin köyü möyü belli deel, kuzgun avare gezer meydanda. Ağamın kızı buna yanmış, ağama der, haber sal istesin. Ağam endişeli kuzusunu nasıl versin. Dağda ya çakal gezer ya kurt. Der kızım sen bu adamı unut. Kız ağlar zırlar, kendini odalara kapar. Nuh der peygamber demez, su içer yemek yemez. Ağa babam perişan, garip anam perişan. Yaşlı bilge karılar der, yok mu bu kıza başka yaraşan.

Günler geçer de öle çok değil. 3gün ilaa 4 şafak arası, haber gelir delükanlı vurulmuş, bayaa ağır yarası. Ağa kızı birden uyanır, mutfağa koşar dolanır.

5. sabah bir haber gelir, gitti burdan ama az sakattı denir. Ağa kızı omzunu silker, ben güçsüz adama varmazdım der. 5 güne kalmaz ağa babasının huzuruna gider.

"Ağa babam, beni affet, bu topraklarının tek sahibi kanımızda ki kudret. Aramıza gireni barındırmadı, onu sana layık bile bulmadı. Ben dolandım, adaylara baktım. En iyisini babam bilir dedim ama gönlümün kaydınığını anama da çıtlattım. Varın köy meydanına anamla bir daha bakın. Beğendiğiniz er ilen artık düğünümüzü yapın."

Ağa babası kızar,olmaz öle şey der. "Ağa kızı yas tutmazsa şerefimize leke sürer. Sana 10 yıl yas buyurdum, giden yiğidinin ardından. Anan bana dedi o eri, onu ablana alıcam."

Ağa kızı ağlar zırlar, ağamın eteklerine kapanır, ağamdan ses gelmeyince çeker ayaklarına dolanır.

Ağam der yetti küçüldüğün, evvelden az büyük olaydın da olsaydı bu senin düğünün. Hiç bir hayasızlık cezasız kalmaz. Ben vermesem hak kesecek cezanı, inan daha iyi olmaz.

Ötesi pek lazım değildir ya, ağam en fazla beş ay dayanır. Evlendirir bu kızını da der "artık böyle şirrete en fazla seveni katlanır".

Can I devel Drem without You?

| | 4 yorum
~
Yes I can.

She is happy
She is mad
She is coder
Nothing is bad!

Mucks!